Aktualnie przyznane Granty

Polskie Mosty Technologiczne

Miło nam poinformować, że firma MAGAM sp. z o.o. została beneficjentem projektu Polskie Mosty Technologiczne współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcia innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstwa Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Po podpisaniu umowy grantowej rozpoczniemy intensywne działania zwiększające naszą sprzedaż na rynkach Tajwanu.

Transfer technologii

MAGAM po raz kolejny pokazał swoją skuteczność w działaniu i zdobył GRANT na kwotę 462 000.00 zł na zakup innowacyjnego systemu do zarzadzania procesem produkcji w celu optymalizacji i usprawnienia organizacji procesów w firmie MAGAM sp. z o.o.

Grant na Transfer technologii współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu ARP S.A. – Sieć Otwartych Innowacji, Działanie 2.2 Program Operacyjny Inteligentny Rozwój: “Otwarte innowacje – wspieranie transferu technologii.”

Zakup innowacyjnego systemu do zarządzania procesem produkcji w celu optymalizacji i usprawnienia organizacji procesów w firmie “MAGAM” Sp. z o.o.

Beneficjent: MAGAM sp. o.o.
Wysokość dofinansowania: 462 000.00 zł
Data podpisania umowy: 01.07.2022

Taśmy e-platforma

Zaczaruj swoje wnętrze i nadaj mu wyjątkowy charakter wybierając najpiękniejsze taśmy firanowe z naszej oferty.

czytaj więcej
Zaprojektuj wszywkę

Niebanalne pomysły na oznakowanie towaru. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaprojektuj swoją wszywkę.

przejdź do kreatora