Magam kupił tkalnię firmy MiA w upadłości likwidacyjnej

« Wróć do listy aktualności

Firma Magam Sp. z o.o., producent taśm firanowych i zasłonowych oraz etykiet i taśm tkanych, wygrała konkurs ofert na zakup tkalni wszywek żakardowych firmy Centrum MiA w upadłości likwidacyjnej. W kolejnym etapie dokonano zakupu działu konfekcji etykiet tkanych.


Zgodnie z ofertą sprzedaży firmy Centrum MiA, w porozumieniu z Syndykiem Masy Upadłości, firma Magam Sp. z o.o. przejęła park maszynowy, produkcję w toku oraz bazę kontrahentów wraz z historią handlową i opracowanymi wzorami wszywek żakardowych.


Magam Sp. z o.o. realizuje dotychczasowe zamówienia firmy Centrum MiA zachowując ciągłość produkcji i zatrudnienia oraz dokładając wszelkich starań, aby zapewnić Klientom dogodne warunki współpracy i najwyższy standard obsługi. Dotychczasowi odbiorcy mogą liczyć także na szerszą niż dotychczas ofertę w zakresie produkcji etykiet tkanych oraz wysoką jakość produktów i atrakcyjne warunki handlowe.


Cały dział produkcji wraz z magazynem, działem projektowym i działem sprzedaży zostały przeniesione do siedziby firmy Magam Sp. z o.o. w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 58/60.


Wart podkreślenia jest fakt, że kupując firmę Centrum MiA nabywca nie był zobowiązany do przejęcia pracowników. Magam, jako polskie prywatne przedsiębiorstwo działające na rynku od 1975 roku, w trosce o funkcjonujące stanowiska pracy i doceniając wysokie kwalifikacje pracowników, a także w celu zapewnianie dotychczasowego wysokiego poziomu obsługi Klienta i jakości produktów, zdecydował się na zatrudnienie załogi.