TAŚMY FIRANOWE

 
Firma Magam jest największym w Polsce producentem taśm firanowych, zasłonowych i uniwersalnych do zasłon i firan. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 rodzajów taśm o różnorodnym sposobie marszczenia wykonanych z najlepszych przędz poliestrowych.
Produkujemy białe taśmy bistorowe, żyłkowe, częściowo lub w pełni transparentne taśmy z przędzy monofilowej ("żyłkowej") oraz taśmy na rzep.

 

ETYKIETY TKANE

 
Wszystkie produkowane przez nas etykiety żakardowe (w formie wszywek, emblematów, przywieszek) wykonywane są przy wykorzystaniu techniki tkackiej, która w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów oraz dużym potencjałem nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam zaoferować Państwu etykiety w różnorodnych wariantach jakości, struktur tkania oraz sposobu zastosowania.

 

ETYTKIETY DRUKOWANE

 
Etykiety drukowane wykonywane są przy wykorzystaniu popularnej techniki druku termo-transferowego, najpopularniejszej techniki wykonywania wszywek pielęgnacyjnych. Najczęściej stosowana do druku wszywek ze składem surowcowym i przepisem konserwacji wyrobu. System druku termo-transferowego pozwala na druk bardzo krótkich serii z wieloma zmiennymi takimi jak: rozmiar wyrobu, indeks, skład surowca, sposób konserwacji, kod kreskowy, numer partii.

TAŚMY TKANE

 
Taśmy żakardowe dostępne są we wszystkich wersjach jakościowych, podobnie jak dzieje się to w przypadku etykiet tkanych.
Taśmy z krosien igłowych idealnie nadają się do wykonywania wzorów nieskomplikowanych lub taśm jednokolorowych o nietypowym zastosowaniu. Tego typu taśmy mogą pełnić rolę dekoracyjną, konstrukcyjną (wzmacniającą) lub  być wykorzystywane jako nietypowe wykończenie czy potniki.

SMYCZE REKLAMOWE

 
Smycze wykonywane są na zamówienie w technice żakardowej, według indywidualnego projektu, dobranej do niego kolorystyki, w jednym z kilku wariantów wykończenia. Cieszą się szczególną popularnością jako gadżet reklamowy ceniony nie tylko przez klientów, ale także przez pracowników używających kart magnetycznych lub identyfikatorów.
WYRÓŻNIA NAS
DOŚWIADCZENIE
 
Magam to polskie prywatne przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 1981 roku. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma projektantami firm konfekcyjnych w Polsce i na świecie, stale śledzimy zmieniające się tendencje na rynku mody, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować nasze możliwości do obowiązujących trendów i wymagań naszych Klientów.

SZCZEGÓŁY »
JAKOŚĆ JEST DLA NAS
 STANDARDEM
 

Nasze taśmy marszczące i etykiety tkane zyskały uznanie odbiorców dzięki niezmiennie wysokiej jakości.


SZCZEGÓŁY »
 STAWIAMY NA
INDYWIDUALNOŚĆ
 

Wszystkie produkowane przez nas etykiety, taśmy i emblematy tkane wykonywane są na indywidualne zamówienie.


SZCZEGÓŁY »
JAKOŚĆ JEST DLA NAS
 STANDARDEM
 

Magam jest także producentem specjalnej taśmy pracującej pod napięciem elektrycznym ("pastuch") służącej do ogradzania pastwisk.


SZCZEGÓŁY »

AKTUALNOŚCI

iso-2009_2015-magam_1.jpg

ISO 9001:2015 - System Zarządzania Jakością

Miło nam poinformować, że nasza firma uzyskała Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 w zakresie:

  • projektowania i produkcji etykiet tkanych;
  • produkcji taśm i emblematów tkanych;
  • produkcji taśm firanowych i zasłonowych.
SZCZEGÓŁY ››

Zobacz wszystkie aktualności »

KONTAKT

MAGAM Sp. z o.o

Polska , 90-638 Łódź,
ul. 6 Sierpnia 58/60

tel. +48 42 633 66 00
fax +48 42 633 66 28

Przejdź do kontaktu ››


skontaktuj się z doradcą  

+48 42 630 13 66