Kontakt

Magam Sp. z o.o.

Polska, 90-638 Łódź , ul. 6 Sierpnia 58/60
tel. +48 42 633 66 00
fax +48 42 633 66 28

REGON: 004281591 NIP: 729-020-51-96
KRS 0000271095 Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział KRS Kapitał zakładowy 4.000.000 PLN – wpłacony w całości.

Sprzedaż Wszywek Żakardowych, Drukowanych i Grawerowanych

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

ZAMÓWIENIA: labels@magam.pl
tel. +48 42 633 66 00 wew. 102

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Polska i Unia Europejska:

Piotr Pietrasiewicz
Tel.: +48 42 633 66 00 wew. 112
Komórkowy: +48 783 913 035
Email: piotr.pietrasiewicz@magam.pl

Labels by MAGAM

Polska, Ukraina, Litwa, Łotwa:

Anastazja Kolisiecka
Tel.: +48 42 633 66 00 wew. 112
Komórkowy: +48 605 991 365
Email: anastazja.kolisiecka@magam.pl

Sprzedaż Taśm Firanowych i Zasłonowych

Dział Obsługi Klienta

tapes@magam.pl
tel. +48 42 633 66 00 wew. 235

Polska:

Adria Snochowska
Tel.: +48 42 633 66 00 wew. 128
Komórkowy: +48 885 887 198
Email: adria.snochowska@magam.pl

Anna Czaplarska
Tel.: +48 42 633 66 00 wew. 135
Komórkowy: +48 601 364 311
Email: anna.czaplarska@magam.pl

Tapes by MAGAM

Eksport i Unia Europejska:

Tomasz Polak
Tel.: +48 42 633 66 00 wew. 214
Komórkowy: +48 515 782 526
Email: tomasz.polak@magam.pl

Dział Faktur:  tel. +48 42 633 66 00 wew. 122, 212, 112
faktury@magam.pl

Księgowość:
ksiegowosc@magam.pl

Napisz w czym możemy Ci pomóc

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w następujących celach:

Zapoznaj się z treścią dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Taśmy e-platforma

Zaczaruj swoje wnętrze i nadaj mu wyjątkowy charakter wybierając najpiękniejsze taśmy firanowe z naszej oferty.

czytaj więcej
Zaprojektuj wszywkę

Niebanalne pomysły na oznakowanie towaru. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaprojektuj swoją wszywkę.

przejdź do kreatora