Firma MAGAM lubi być pierwsza w branży.

Od ponad 40 lat specjalizujemy się w produkcji wszywek żakardowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz światowym trendom, jako pierwsi wprowadziliśmy linię ECO.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę etykiet umożliwiających oznakowanie Państwa wyrobów.

Etykiety tkane

produkowane w technice żakardowej, która w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów oraz nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam zaoferować wszywki w różnych wariantach jakości, struktur tkania oraz sposobu zastosowania.

Proponujemy następujące warianty etykiet żakardowych:

  • Ekonomiczny Etykiety wykonane podstawową techniką tkacką, wyjątkowo miękkie i delikatne w dotyku, charakterystycznym połysku w wersji atłasowej lub satynowe o matowym wyglądzie.
  • Standardowy w tym wariancie jest możliwość bardzo precyzyjnego odwzorowania drobnych elementów
  • Premium są to metki charakteryzujące się największą gęstością tkania, pozwalając na idealne odtworzenie wzoru i pokrycie kolorów.
  • Bawełna etykiety zawierające w swoim składzie przędzę bawełnianą, mają naturalny charakter i surową strukturę.
  • Recycling metki wykonane są z przędz wyprodukowanych w 100% z butelek PET przyczyniając się do ograniczenia zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenia ilości odpadów.
Etykiety tkane
Etykiety drukowane

Etykiety drukowane

wykonane są przy wykorzystaniu techniki druku termo-transferowego, która umożliwia wykonanie nawet bardzo krótkich serii z wykorzystaniem wielu zmiennych (rozmiar wyrobu, przepis prania, skład surowca, sposób konserwacji).

Szeroka gama rodzajów i kolorów taśm oraz kolorów nadruku umożliwia stworzenie spersonalizowanej metki.

Rodzaje taśm:

  • Bawełna organiczna
  • Nylon
  • Satyna
  • Satyna recycling
  • Transparentne

Etykiety grawerowane

Ekoskóra jest imitacją naturalnego materiału. Do produkcji emblematów wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Dzięki właściwościom ekoskóry i technice laserowej mamy możliwość grawerowania powierzchni jak i wycinania dowolnych kształtów.

Washpapa to trwały i elastyczny papier, który nadaje się do szycia. Bogata kolorystyka oraz możliwość wykończenia w dowolnym kształcie, jest atrakcyjną alternatywą dla ekoskórek.

Etykiety grawerowane
Hangtagi

Hangtagi

Hangtagi odgrywają ważną rolę w przyciągnięciu uwagi i przekazywaniu informacji o produkcie, do którego są dołączone. Hangtag/ przywieszka jest małą tekturową lub plastikową etykietą, która dostarcza niezbędnych informacji takich jak rozmiar, kolor, skład oraz cena.

Kartoniki wykonujemy techniką druku offsetowego lub sitodruku. W produkcji wykorzystujemy:  karton, papier kredowy, papier barwiony w masie oraz ekopapier.

Oferujemy sprawdzone i zarazem najpopularniejsze techniki druku na papierze. Druk cyfrowy daje możliwość szybkiej realizacji i małych nakładów, offsetowy jest atrakcyjny cenowo przy większych ilościach. Sitodruk uzupełnia ofertę umożliwiając nadruk na niemal każdej powierzchni.

Jeśli chcecie Państwo nadać swoim kartonikom wyjątkowy charakter, proponujemy szereg uszlachetnień w postaci: tłoczeń, druku wypukłego, lakieru, folii matowej lub błyszczącej. Dla Państwa wygody posiadamy bazę gotowych wykrojników do przywieszek.

Taśmy e-platforma

Zaczaruj swoje wnętrze i nadaj mu wyjątkowy charakter wybierając najpiękniejsze taśmy firanowe z naszej oferty.

czytaj więcej
Zaprojektuj wszywkę

Niebanalne pomysły na oznakowanie towaru. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaprojektuj swoją wszywkę.

przejdź do kreatora