Wytkamy
wszystko
czego
potrzebujesz

Nasza historia

Magam jest polskim, prywatnym przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1975 roku. Siedziba Spółki mieści się w Łodzi przy ulicy 6 Sierpnia 58/60 w historycznym budynku fabrycznym,  w którym tradycje tkackie łączą się z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz profesjonalną i miłą obsługą naszego zespołu.

Specjalizujemy się w produkcji etykiet tkanych, drukowanych, grawerowanych oraz taśm firanowych i zasłonowych. W obu tych dziedzinach zajmujemy pozycję lidera.

Doskonale znamy specyfikę branży tekstylnej. Nigdy nie zapominamy, że nasz sukces zawdzięczamy Klientom.

Nasz zespół to ludzie o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, pełni inwencji i zaangażowania w działalność firmy. Współpracując z nami możecie Państwo liczyć na szybką, fachową i miłą obsługę specjalistów, którzy doradzą optymalne rozwiązania.

Oferowane przez nas produkty przy atrakcyjnej cenie odpowiadają najwyższym światowym standardom. Zamówienia realizujemy z możliwością dostawy w wyznaczone przez Państwa miejsce w Polsce i za granicą.

Nasze cele i wartości

Istniejemy po to by, współtworzyć świat utkany z piękna i jakości, by nasze często niezauważalne produkty stały się istotną częścią otaczającej nas rzeczywistości, począwszy od prostej metki informacyjnej, przez ozdobne emblematy, a na taśmie firanowej kończąc. Podnosimy jakość produktów naszych klientów dzięki naszym wszywkom i taśmom firanowym.

Dążymy do tego aby nasze produkty były obecne w każdym domu, w każdym oknie, w każdej odzieży w Polsce. Sukcesywnie rozszerzamy naszą działalność również na rynkach zagranicznych aby marka MAGAM stała się rozpoznawalna również poza granicami kraju.

Misja

Nasza misja opiera się na trzech filarach:

  • Indywidualnym doradztwie
  • Kompatybilności
  • Bezpieczeństwie

Fundamentem naszego istnienia są wspólnie wyznawane i pielęgnowane wartości, które stanowią kompas przy podejmowaniu każdej, nawet najdrobniejszej decyzji

Te wartości to:

KOMFORT– dbamy o dobro klientów, dla których tworzymy oraz pracowników, dzięki którym tworzymy 

SKUTECZNE DZIAŁANIE– bierzemy sprawy w swoje ręce i osiągamy wyznaczone cele

WIEDZA, CIEKAWOŚĆ I ROZWÓJ– pragniemy poszerzać swoje kompetencje, znajdujemy najlepsze rozwiązania, dzielimy się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem

SZACUNEK I UCZCIWOŚĆ – stawiamy na otwartość, przejrzystość, autentyczność i akceptację różnorodności

ZAANGAŻOWANIE – dajemy z siebie wszystko zawsze i wszędzie

PARTNERSTWO – cenimy lojalność oraz współpracę opartą na jasnych zasadach i wspólnych wartościach

Taśmy e-platforma

Zaczaruj swoje wnętrze i nadaj mu wyjątkowy charakter wybierając najpiękniejsze taśmy firanowe z naszej oferty.

czytaj więcej
Zaprojektuj wszywkę

Niebanalne pomysły na oznakowanie towaru. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaprojektuj swoją wszywkę.

przejdź do kreatora