Wdrożenie Comarch ERP XL w Magam

Z dumą informujemy o udanym wdrożeniu zaawansowanego systemu ERP Comarch XL i systemu produkcyjnego Produkcja.NET, które odbyło się na początku 2023 roku. Dzięki temu korkowi, po półtora roku trudnych ale potrzebnych zmian, firma weszła na nowy poziom zarządzania przedsiębiorstwem i procesami produkcyjnymi.

Wprowadzenie ERP Comarch XL i systemu produkcyjnego Produkcja.NET usystematyzowało i zautomatyzowało wiele kluczowych procesów w naszej firmie. Przepływ pracy w działach obsługi klienta, tkalni, księgowości, sprzedaży oraz magazynu stał się bardziej efektywny i uporządkowany. System umożliwił nam również lepszą analizę danych, co wspiera podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy Profisoft, która przeprowadziła cały proces wdrożenia z najwyższym profesjonalizmem. Szczególne podziękowania należą się również naszym zespołom: pracownikom produkcji, obsługi klienta, sprzedaży, magazynu oraz pozostałym działom administracyjnym za ich zaangażowanie i ciężką pracę, która przyczyniła się do sukcesu tego przedsięwzięcia.

Razem stworzyliśmy solidne podstawy do dalszego rozwoju naszej firmy.

Więcej o wdrożeniu przeczytacie na stronie: https://www.comarch.pl/erp/blog/nici-tradycji-sploty-innowacji-wdrozenie-comarch-erp-xl-w-magam/

Taśmy e-platforma

Zaczaruj swoje wnętrze i nadaj mu wyjątkowy charakter wybierając najpiękniejsze taśmy firanowe z naszej oferty.

czytaj więcej
Zaprojektuj wszywkę

Niebanalne pomysły na oznakowanie towaru. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zaprojektuj swoją wszywkę.

przejdź do kreatora